Srpen 2012

Jsem zpět, já se chci vráááátit....

28. srpna 2012 v 17:57 | _Týna_ |  °Deník°
Ahóóóójteeee, jak jste se tu měli? No, je to pravda, jsem zpátky z dovolené, a taky, kdo by se vrátit nechtěl, byli jsme ve Štůrově a mé zážitky si můžete přečíst :
°Cesta - Já jsem vstávala před šestou, stačí mi to, jelo se okolo půl sedmé, zastavilo u nás strýcovo auto, přijel i s jeho dcerou Veronikou a já šla k nim do auta, abychom se u nás v autě netlačili. Zastavili jsme si u benzínky a dali si řízky a pizzu, no, to, co nám dala babička do cesty, ještě jablka, mamka rozdělala pivo, tak jsme se ho ujali, až na taťku a strýce, kteří řídili. A tak jsme jeli po dálnici přes tři hodiny a nějakou tu minutu, ujeli jsme zhruba 235 km.
°Příjezd - Dojeli jsme, zastavili jsme u nějakého ubytování. Já, mamka, mé dvě sestry a sestřenka jsme šli na bazén a taťka se strýcem šli hledat nějaké to ubytování. Za dlouho přišli a dělali si z nás srandu, že budeme "bydlet" v něčem trochu lepřím než jsou buňky (kdo neví, co to je, ať mi napíše do komentů, ráda mu odepíšu) a tak nás napínali, bylo to úplně nádherné ubytování, lepší už se snad ani najít nedalo, vážně, nádhera, nějaké fotky z toho našeho "bydlení" budete mít v c. článku
°Procházka - Každý večer jsme chodili po městě, týýjo, tam to žije, tam se paří každý den nějaká pařba, to není jak tady u nás, tady máte už v pět hodin zavřeno. Tam jsou restaurace, pizzerie, zmrzliny, no, prostě super.A tak jsme si dali pohár, sedli jsme si ke stolu a jedna číšnice nám donésla svíčku, kterou jsem vám taky vyfotila a tam to je zvyk mít tu svíčku na stole, ale my jsme to v ten moment ještě nevěděli a tak se taťka nahnul nad tu svíčku, pak se podíval na tu číšnici a řekl To někdo umřel ? Nedokážete si představit ten náš výbuch smíchu. Potom jsme šli "domů" a spát.
°Bazén - Další den jsme šli na bazén, těch bazénů je tam osm a je to tam super, dali jsme si oběd potom jsme šli zpátky do vody a večer jsme šli.......
°Most, Dunaj - Večer jsme šli na most, který je dlouhý asi 400 m a byl hodně vysoko nad zemí, bylo mi špatně, mám strach z výšek a tak jsme šli k řece Dunaj, házela jsem kamínky do řeky Dunaj, házela jsem žabky do řeky Dunaj, opláchla jsem si ruce v řece Dunaj, byla jsem happy. A jak jsme se vraceli zpátky po tom mostě, který tu taky budete mít, tak pod námi proplula loďka a já na ně : Ahooooj a zamávala jsem jim. Oni někteří mávali také, ale tu fotku co vám tu dám tu loď, tak promiňte, je to špatná kvalita, byla tma večer a svítilo jen hento, sorry.
°Koncert, zmrzka, spaní u Verči - Šli jsme opět na zmrzku a začala tam hrát nějaká kapela, tak mne moje čtyřletá sestra vyzvala k tanci, tak jsem se smíchem kývla, že ano. Zmrzka byla super, jako vždy. Večer jsme spali u sestřenky a strýc šel spát k nám, vyměnili jsme si to. Já jsem tam šla spát se starší sestrou a se sestřenkou. Spát jsme šli asi v jednu.
°Bubeníci, tobogány, vlny, bazén - Opět jsme šli na bazén a začali tam hrát bubeníci, úplně nádherně, tančily tam i takové ty havajské tanečnice a já se sestřenkou jsme šly na tobogány, chodily jsme pořád, byla to zábava až na státí té fronty. Potom jsme šli do bazénu, kde byly umělé vlny, bylo to jako v moři, ta voda s tebou háže nahoru dolu, jéé, to bylo bezva. Ty vlny začly vždy o půl a končily v celou. Dali jsme si ještě ledovou tříšť a cukrovou vatu, mňáám..
°Vodní aerobik - Potom jsme šli do bazénu a začla tam jedna paní cvičit aerobik a celý bazén tančil taky, bylo to super, ale mně to nešlo, jsem kopyto, přišlo mi to těžké, ale taky to byl super zážitek.
°Pizza, město - Večer se šlo opět na zmrzku a na pizzu, byla výborná, ale já jsem zvyklá na jinou, ten jejich kečup byl hodně ostrý, ale byla výborná.
°Balkon - Chodili jsme ke strýcovi na balkon, my jsme tam balkon neměli, tak jsme chodili k nim kecat a dívat se na svítící katedrálu, poslouchali jsme hudbu, co hrála ve městě. Byla tma, štípali mne komáři, jááááu..
°Spaní s mamkou, rana - Poslední noc jsme spaly s mamkou, já a mamka na rozkládacím gauči a sestra na rozkládacím gauči.Mamka prý v noci nemohla spát a nejednou uslyšela ranu a jenom Aaaaaaaaaaaaauuuuuu. Mamka okamžitě letěla do ložnice, kde spala mladší sestra s taťkou a ona spadla z postele a nevěděla o tom :D
°Balení - Byli jsme už všichni nervózní co, kde, nebo jak bude, nevěděli jsme, kam ještě půjdeme až předáme byt, balili jsme si věci a všechno ještě jednou kontrolovali, abychom tam něco nenechali a tak jsme předali byt a až potom jsme zjistili, že?.........
°Ministr -Ty tři noci,co jsme tam spali, tak jsme vlastně "bydleli" u Ministra školství ze Slovenska, byl to šok. Zjistili jsme to od sousedů.
°Katedrála, loď, smažák -Šli jsme se podívat na katedrálu, dám vám tady dvě fotky, kde bude ona, byla obrovská a potom, že pojedeme výletní lodí, ale přišli jsme pozdě.Tak jsme si šli na oběd, dali jsme si smažák, byl výborný.
°Zmrzlina, zmrzlinář - To byla naše poslední zmrzlina tam, ale ten zmrzlinář, jééé, házel kopečky do kornoutku z ruky do kornoutku a vždy se trefil, borec, pořád si s někým psal a usmíval se, potom mi řekl Zuzanko, kde na to jméno přišel? No, potom nám řekl: Na shledanou, odpověděli jsme, ale už jsme se neshledali a u něj to byl úspěch, že to řekl, byl to totiž maďat, či co, ale opakoval po nás slova, kterým nerozuměl, no, prča.Jeli jsme domů a já jsem uvnitř sebe křičela : Já nechci jet domůůůůůůůůůůůů!/!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zůstaňme tu.

Chci se Vám ještě moc omluvit, že jsem se tu včera nezastavila, jinak, děkuju, že jste můj blog navštěvovali i v době mé nepřítomnosti. Díky moc..
Včera jsme byli u babičky, děda měl svátek, tak jsme mu popřáli.
Ještě, dívali jsme se na farmu, Michal vyhrál, Míšo, velká gratulace, od doby, co jsem tě na farmě viděla, jsem ti fandila, snad to celé neprochlastáš ty prachy, ale to je tvoje věc.Velká gratulace.
Jinak, asi pojedeme zítra na nákupy, těším se i na čevrtek, doletí k nám teta Jana z Ameriky, taťkova sestra, její přítel je Američan, je super, škoda, že asi nepřiletí s ní, ale možná bude překvápko, Uvidíme, mějte se tu. Ahoj.
Fotky v c. článku

°Åsi poslední článek do dovči°

22. srpna 2012 v 13:30 | _Týna_ |  °Deník°
Takže, nadpis asi odpovídá za vše. Zítra jedeme na dovolenou : já, mamka, taťka, sestra a ještě jedna sestra. S námi jede taky strýc a jeho dcera. Už se tam moc těším, jinak, dnes jsem byla s mamkou vyřizovat VŠECHNY věci na tu dovču: koupit něco do cesty, půjdeme žehlit, poštovní známky, lékárna, koupit si nějaké luštění, aby jsme se nenudily, potom vyměnin české koruny za eura a bolí mne nohy. Bylo toho sice ještě víc, ale to se netýká dovolené, takže to tu psát nebudu, jinak, pojedeme do ŠTŮROVA na Slovensko. Mysleli jsme, že pojedeme na Podhájsků, ale strýc provil, že tam ne, takže se to muselo přehodit, ale to je jedno, moc se tam těším. Ještě dnes musím vyčistit našemu zakrslému králíčkovi Vikymu a ještě mu musím dát jídlo, pití. Takže, dnes už budu jenom chystat věci, žehlit, vyčistím králíčkovi a je to.. Znáte to balení na tu dovču, jste z toho nervózní, že něco zapomenete a nevíte co. Jinak, zatímco já budu na dovolené, tak se bude moje oblíbené Affs Katharina Klein učit na zkoušky.Přeju ti moc štěstí, ať se ti dobře učí. Sice ti nezávidím, ale ty to dáš, měj se.. No, teď odbočím od témata. Vrátíme se v neděli, takže asi v pondělí vám sem napíšu článek, který už si asi na nečisto budu psat na dovolené, ty zážitky, abych si je všechny zapamatovala. Budu fotit, nebo aspoň se snažit, ale mám slabý foťák v mobilu, dám si přes celou noc nabít mobil a v autě si dám sluchátka a poslouchat. Mějte se tu beze mne..
PS: ohh, Sheldon už zase ten svůj úsměv. Paa

°Zítřek°

18. srpna 2012 v 23:49 | _Týna_ |  °Deník°
Ahojte, chce se mi už spát, takže, když už ten článek nebude k pochopení, tak mne omluvte. Takže, dnes jsme jeli na kole se projet. A, bylo to super, stavili jsme se v restauraci, kde jsme si dali banán v čokoládě + kofolu. Jinak, zítra se chystáme na tu výbornou zmrzku, o které vám tady pořád píšu, jinak, zítra si už dám věci prát na dovču, to sice říkám každý den, ale nikdy mi to nevyjde. Jinak na dovču pojedeme se strýcem a jeho dcerou, se kterými pojedeme i zítra na zmrzku. Jinak, doletí k nám teta z Ameriky a bude zase zábava. Jinak, chceme ji vzít na K2 Hiking, kde půjdu upřímně i já poprvé, nevím, jestli teta, ale já jo, těším se tam MOC...... Jinak, už jste tam někdy byli? A jestli ano, jaké to je? Já věřím, že je to super, asi si to zamluvíme jenom pro nás, šest osob a budeme cvičit jenom my ( teta, mamka, já, sestra a asi její dvě kámošky), jestli se nám podaří je sehnat.Tak, doufám, že to vyjde. Tak jo, dodívám se na HIMYM a asi půjdu spát, chci být čilá. Už musím na prázky trénovat chodit spát dříve. Ale nějak to nejde, no nic, mějte se tu. Ahoj... _Týna_
PS: Tenhle mobil, či co to je, bych chtěla, je super..

°Týjo...°

17. srpna 2012 v 8:53 | _Týna_ |  °Pictures°
Tyhle oči mít. Jsou nádherné...

°Nádhera°

16. srpna 2012 v 23:04 | _Týna_ |  °Pictures°
Jé, tu mikinu bych brala hned, jinak je to další obrázek z weheartit.com

°Skirt°

15. srpna 2012 v 9:58 | _Týna_ |  °Pictures°
Ta je hezká..

°Nice picture°

15. srpna 2012 v 8:36 | _Týna_ |  °Pictures°

°Clothes°

14. srpna 2012 v 23:40 | _Týna_ |  °Pictures°
Líbí? Mně ano...

°T-shirt°

14. srpna 2012 v 23:39 | _Týna_ |  °Pictures°

°Třídění Affs°

12. srpna 2012 v 13:15 | _Týna_ |  °For affs°
Takže, konečně je to tu. Už mám roztřízené Affs, a takhle to dopadlo:
Pozastavené
Johilka - ZŮSTÁVÁŠ
Lenča^^ & Ann:) - ZŮSTÁVÁŠ, PÁČ, MÁŠ POZASTAVENÉ
Lucy - ZŮSTÁVÁŠ


Ostatní
Blondette - MAŽU
Nikol - ZŮSTÁVÁŠ
Lucy blondinette - ZŮSTÁVÁŠ
Darča - MAŽU
Katharina Klein - ZŮSTÁVÁŠ
Elíšek - ZŮSTÁVÁŠ
Terulle Bllondie - ZŮSTÁVÁŠ
Vikyna - ZŮSTÁVÁŠ
Miss.eL - ZŮSTÁVÁŠ
K. - ZŮSTÁVÁŠ
Helen - ZŮSTÁVÁŠ
H. - ZŮSTÁVÁŠ
Nelly - ZŮSTÁVÁŠ
eM. - MAŽU, U TEBE NA BLOGU NEMÁM CO KOMENTOVAT, TY NA MŮJ BLOG NECHODÍŠ, TAKŽE, MAŽU.
Patty - ZŮSTÁVÁŠ
Safaria - ZŮSTÁVÁŠ
zuzi-world - ZŮSTÁVÁŠ
Minnie* - ZŮSTÁVÁŠ
Natalie. - ZŮSTÁVÁŠ
N. - ZŮSTÁVÁŠ
Ash - ZŮSTÁVÁŠ
Barunaa-_- - ZŮSTÁVÁŠ
♫Kelly♫ - ZŮSTÁVÁŠ
Oli* - ZŮSTÁVÁŠ
Dinosaw - ZŮSTÁVÁŠ
Anny - ZŮSTÁVÁŠ
Eddie - ZŮSTÁVÁŠ
Day-of-diary - ZŮSTÁVÁŠ
Mishelle™ - ZŮSTÁVÁŠ
Petra - ZŮSTÁVÁŠ
×Ani× - ZŮSTÁVÁŠ
Takže, to je vše... Ty, co mažu, tak mi potom jen napiště, že jste si mne smazali.


Moc se omlouvám

11. srpna 2012 v 14:31 | _Týna_ |  °Pictures°
Moc se vám omlouvám, že tady vlážím pořád jen obrázky a krátký popisek, je to proto, že mám plnou složku obrázků na blog, tak se jich chci nějak zbavit a taky proto, že třídím affs, takže toho mám plnou hlavu, jinak už to mám roztřízené, takže je zase se na co těšit. :D

♥Bazén, koupaliště♥

9. srpna 2012 v 16:49 | _Týna_ |  °Pictures°
Koupání, to je moje..Ještě že pijedeme na tu dovču, protože tady u nás na bazéně je to k zbláznění, je to tam vždy přeplněné..Proto se tam nedá chodit.. :)

♥Moře♥

9. srpna 2012 v 15:56 | _Týna_ |  °Pictures°
Ráda jsem u moře, byla jsem u něj sice jen jednou, ale bylo to super, sice to moře bylo špinavé, ale chtěla bych jít někdy i do čistého.

♥Ice- cream♥

9. srpna 2012 v 15:23 | _Týna_ |  °Pictures°
Jé, mám moc ráda zmrzlinu.

♥Camera♥

9. srpna 2012 v 14:54 | _Týna_ |  °Pictures°
Ráda fotím, i když moc kvalitní foťák nemáme, ale fotí, to je hlavní.Tuhle fotku mám z we♥it. A sklidila tam celkem velký úspěch.. :)

Jdu třídit Affs..

9. srpna 2012 v 14:48 | _Týna_ |  °For affs°
Takže, půlka mých affs na můj blog nechodí.Takže si propočítám jejich komenty a podle toho určím, kdo půjde pryč, nebo ne, některé blogy vím už od pohledu, že třeba poletí. Tak jo, jdu si to vyhodnoti, nebude to dřív, jak večer, možná až zítra, jinak nové a pozastavené blogy omlouvám.

♥Nákupy♥

9. srpna 2012 v 14:43 | _Týna_ |  °Pictures°
Óu, nákupy, ty miluju, mamka nám slíbila, že nás vezmne a pojedeme na nákupy buď pojedeme ještě o prázkách, nebo místo školy. Superrr..

♥Móda, Fashion♥

9. srpna 2012 v 14:36 | _Týna_ |  °Pictures°
Ráda se zajímám o módu.

♥Photography♥

9. srpna 2012 v 14:14 | _Týna_ |  °Pictures°
Takže, těď vám tady budu vlážet články (obrázky ) toho, co mám ráda. A u nadpisu k tom dám srdíčko.. Prosím, podívejte se o článek níž a přečtěte si to..

♥Léto♥

9. srpna 2012 v 14:10 | _Týna_ |  °Pictures°
Miluju léto. A taky se moc těším na dovolenou. Jinak uvažuju, mám udělat kontrolu affs? Já vím, že už je to takové starší, ale některé blogy to mají.. Tak co mi poradíte?